Destekler hakkında Her şey

Gelişen İşletmeler Piyasası KOBİ Destek Programı Nedir?

0 106

Gelişen işletmeler piyasası KOBİ destek programı nedir? KOBİ’ler bakımından avantajları nelerdir?

Gelişen işletmeler piyasası KOBİ destek programı hakkında bilinmesi gerekilen bazı önemli noktaları bu sayfamızda bulabilirsiniz. Güncel işletme destek ve kredileri hakkında bilgi sahibi olmak için internet sitemizi takip edebilirsiniz.

Gelişen işletmeler Piyasası KOBİ Destek Programı Amacı Nedir?

KOBİ’lerin günümüz ekonomik şartlarına uyum sağlamasına yönelik KOSGEB destekleri arasında yoğun ilgi gören programlardan biridir. Destek programının hedefi KOBİ’lerin Borsa İstanbul’da, Gelişen İşletmeler Piyasasıdahilinde işlem görmesini sağlamaktır.

Gelişen işletmeler piyasası KOBİ destek programıtarafından sunulan diğer kolaylıksa, işletmelerin sermaye piyasası tarafından fonlanmasını sağlamaktır.

Gelişen İşletmeler Piyasası KOBİ Destek Program İçeriği Nedir?

Gelişen İşletmeler Piyasası üzerinden işlem gören ve halka açılan işletmeler, bağımsız denetim, danışmanlık hizmetleri, SPK kaydı, BIST kaydı, MKK kaydı, aracılık gibi giderler bakımından desteklenmektedir.

KOSGEB işletme destek çeşitleri nelerdir? Girişimci ve işletmelere geri ödemesiz ve geri ödemeli kredi fırsatları sunan KOSGEB faaliyet alanları hangileridir? KOSGEB çalışmaları hakkında merak ettikleriniz için bu sayfamızı da incelemek isteyebilirsiniz.

Gelişen İşletmeler Piyasası KOBİ Destek Programı Destek Oranları

İşletmelere işlem görme ve fon aktarılması alanlarında yapacakları giderlere %75 – %100 oranlarında değişen destekler aktarılmaktadır. Maksimum ödenecek tutarlar, BİST kaydı, SPK kaydı ve MKK kaydı için 10 Bin TL; danışmanlık hizmetleri için 60 Bin TL, bağımsız denetimler için 20 Bin TL, aracılık komisyonları için 10 Bin TL şeklindedir.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.