Destekler hakkında Her şey

Halkbank KOSGEB Kredisi Nasıl Alınır?

Halkbank KOSGEB kredisi başvurusu, şartları 2022

0 72

Halkbank KOSGEB kredisi almak online platform aracılığı ile sağlanabilmektedir. KOSGEB kredisinden faydalandıran sayılı bankalar bulunur. Halkbank 2022 yılında KOSGEB kredisi başvurularına öncülük yapabilecek bankalar arasında bulunmaktadır.

Halkbank KOSGEB kredisi
Halkbank KOSGEB kredisi

Halkbank KOSGEB kredisi kapsamında sağlamış olduğu faydalardan biri 0 faiz ile kredi kullanabilme imkanı sağlıyor oluşudur. Başvuruda bulunabilmek için gerekli şartların sağlanıyor olması gerekir. Bulunulan ilçede en yakın KOSGEB kurumuna gidilerek başvuruda bulunabilir. Bilgisayar ortamından KOSGEB.com.tr sitesinden ön başvuru oluşturulabilir. Halkbank’ın müşteri hizmetleri numarası aranarak konu hakkında daha detaylı bilgi sahibi olunabilir.

Halkbank KOSGEB Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Halkbank KOSGEB kredi kaydı için KOSGEB’in resmi internet sitesi kullanılabilir. Konu hakkında detaylı bilgiyi Halkbank Müşteri hizmetleri numarası aranarak elde edilebilmekle beraber en yakın şubesine gidilerek gerekli evraklar doldurulabilir.

KOSGEB kredi başvurusunda bulunabilmek için yapılması gerekenler;

  • KOSGEB’in resmi internet sitesi olan KOSGEB.gov.tr adresi kullanılır.
  • E-hizmetler menüsü üzerinden “mikro ve küçük işletmelere hızlı destek başvurusu” seçilerek online olarak ön başvuruda bulunulmuş oluyor.
  • Halkbank’ın internet sitesi olan halkbank.com.tr adresine girilerek arama butonuna KOSGEB kredi yazılıp konu üzerine detaylı bilgilendirme okunabilir.

Halkbank KOSGEB Kredisi Şartları Nelerdir?

Halkbank KOSGEB kredi koşulları yerine getirildiğinde ancak kredi alabilme ihtimali oluşmaktadır. Halkbank KOSGEB kredisi alabilmek için KOSGEB’in veritabanı üzerine kayıtlı olunması ilk şarttır.

Halkbank KOSGEB kredisi alabilmek için başvuruda bulunabilecek kredi çeşitleri kobi’lere destek amacıyla oluşturulan kredilerden oluşmaktadır.

Başvuru yapabilmek için; ticaret yapıldığına dair belgelendirme sağlanmalıdır. Banka aracılığı ile bir kredi kartı bulunmalıdır. İşyerinden teminat mektubu temin edilmelidir.

Halkbank KOSGEB kredisi
Halkbank KOSGEB kredisi

Online Halkbank KOSGEB Kredisi Nasıl Başvurulur?

İnternet üzerinden KOSGEB kredisi almak için devletin sunmuş olduğu e-devlet platformu kullanılabilmektedir. Ön başvuru oluşturulduktan sonra başvuru neticesinde belirli belgeler istenir. Karşılıklı görüşmeler doğrultusunda başvurunun neticesi online platformlar ile iletilmektedir. KOSGEB’in resmi internet sitesi olan www.KOSGEB.gov.tr adresi üzerinden de KOSGEB kredi başvurusunda bulunulabilir.

Başvuru evrakları tamamlandığında ilk defa iş kuracak olan genç girişimciler, çeşitli sanatkarlar, esnaflar sıfır faiz ile KOSGEB kredisinden faydalanabilirler.

Halkbank KOSGEB Kredisi Başvuru Evrakları Nelerdir?

Halkbank KOSGEB kredi kayıt dosyaları içerisinde işletmeye dair detaylı bilgilerin bulunduğu belgeler yer alır. Konu hakkında detaylı bilgi alabilmek için en yakın bölgedeki Halkbank şubesi ziyaret edilebilir. Girişimcilerin faydalanabilecekleri kredilerin belirli vade oranları bulunmaktadır. Bu vade en fazla 36 aya kadar uzatılır. Bu nedenle gerekli belirlemelerini yapılabilmesi ancak banka personeli ile iletişim sağlanarak gerçekleştirilmektedir. İstendiği takdirde belirli aylara eşit olarak bölünerek ödemeler gerçekleştirilebilir.

Halkbank KOSGEB kredisi başvurusu genç girişimci olarak işletme sahibi bulunan kişiler 50 bin TL ve üzerinde kredi desteğinden faydalanabiliyorlar.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.